להזמנת טיפול:

X
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פילוסופיית הטיפול

הפילוסופיה הטיפולית העומדת בבסיס שיטת האבחון, טיפול ותחזוק שפיתחה איריס שרביט מושתת על חווית התוצאה הנראת לעין.
שרביט סוברת כי ככל שהתוצאה נראית לעין ולו שיפור קל ביותר התהליך הפנימי החוויתי פועל ובכך התאוצה של התהליך גוברת.

ההתאמה הטיפולית הינה אישית וממוקדת לנקודת זמן נתונה לכן בסיס האבחון הינו קריטי. מנקודת האבחון מתבצע טיפול בעל מרכיבים שהותאמו אישית לכל מטופל/ת.
הטיפול במכון הינו צעד ראשון, הטיפול בבית בהדרכת הקוסמטיקאית הרפואית שהוכשרה לטיפול בשיטה ובחומרים הפעילים עושה את העבודה. האפקטיביות שלו גבוהה מאוד וזהה לזו שנצפת במכון ולעיתים אף חוסכת ביקורים במכון בתדירויות גבוהות.

מהי שיטת האפליקציות?

שיטה ייחודית שפותחה על ידי איריס שרביט קוסמטיקאית רפואית מוסמכת PME והסמכת MCC.
השיטה מאפשרת טיפול מדוד וממוקד בעור באמצעות תרכובות של חומרים פעילים שמותאמים לסוג העור ומצבו העדכני.
מדובר בטיפול המושתת על הרכב מותאם אישית ובנוי משכבות של חומרים פעילים.

החומרים האקטיביים לצד הסדר בו הם מוחדרים לעור והמינון הממוקד מקבלים משמעות אקטיבית ומעצימים את התוצאה.

השיטה הותאמה לטיפול במכון שכולל מפגש אבחון שבו נעשית התוויית טיפול אישי - ממוקד תוצאות. כך גם הטיפול בבית.

הטיפול בבית בשיטת האפליקציות הקוסמטיקליניות מאפשר ללקוחה להיות הקוסמטיקאית הרפואית של עצמה ולטפל בחומרים פעילים במיוחד ללא תלות במכון הקוסמטי - קליני.

כל שנדרש ממנה בתהליך הוא פגישות על פי צורך בין אחת לחודש לבין שלושה חודשים תלוי בסוג הטיפול ומצב העור.

מפגשים אילו הם מפגשי המשך בקליניקה שנועדו לבחון את תמונת המצב העדכנית של העור ולכייל את סוג האפליקציה הקוסמטיקלינית, הרכב החומרים וסדר הטיפול.

מדובר בריענון האפליקציות ולכך יש משמעות בהשבחת התוצאה. לאחר המפגש ניתנים חומרי טיפול בבית על פי שיטת האפליקציות המאפשרים תוצאות מהירות הנראות לעין.

איכות החומרים, מידת ריכוזם לצד התרכובות הייחודיות וסדר הטיפול הממוקד באמצעותן מאפשר העברת כובד המשקל אל הטיפול בבית הן ברמת איכות החומרים, מידת האקטיביות שלהם ושימוש בשיטה לאחר הדרכה אישית, מה שהופך את הלקוח/ה לקוסמטיקאי/ת הרפואי/ת של עצמו/ה  ומאפשר לו/ה לטפל בקלות וליהנות מהתוצאות.

הצעד הראשון - זיהוי שורש הבעיה.

כל שיטות הטיפול בעולם המודרני הגישה הרווחת הנה זיהוי שורש הבעיה. תהליך זה מתבצע בשיטה זו באמצעות שאלון אבחון, הרגלי צרכים, היסטוריה רפואית, אלרגיות ועוד. זאת לצד אבחון פיזי של מצב העור עצמו המתבצע בקליניקה על ידי קוסמטיקאית רפואית שהוסמכה לכך. האבחון (אנמנזה + דיאגנוזה) מאפשר הכנת תוכנית טיפול בקליניקה ובבית.

תוכנית טיפול נוחה שיש בה הרבה מן המדע -

תכנית הטיפול מבוססת על החדרות של חומרים אקטיביים מאוד לעור באופן טופיקלי (ללא חדירה פולשנית). על מנת לטפל בגורם לבעיה יש לחדור לשכבות רבות של האפידרמיס ובכך להגיע לנקודה שבה מתרחשים התהליכים.
כשהגענו אליה עלינו להפעיל חומרים פעילים שיניעו את המערכת לפעולה שבסופה נוכל לראות שינוי המראה העור. לכן סוג האפליקציות וסדר השימוש בהן קריטיים להצלחת הטיפול.

מדובר בשימוש בחומצות פעילות שמקלפות את העור בשילוב אפליקציות של חומרים מרגיעים ואז... חומרים פעילים, החדרות לחות וכל חומר רלבנטי לטיפול המבוקש שבאמצעותו אנו מבקשים להשיג את היעד - עור בריא זוהר וקורן.

שיטת האפליקציות מבוססת על ביצוע פילינגים באופן אפקטיבי אך מדוד, זהיר, תחת בקרה ושליטה מלאה בתהליך.

תהליך זה מואץ כאשר מורחים חומצות שונות בדרגות שונות של פעילות ובהדרגה מוסיפים עוד אפליקציה בטיפול ואחת נוספת בכפוף לדינאמיקה של התגובה הנוכחית של העור שלנו לטיפול. כך אנו יוצרים חידוש יעיל של תאי עור - תהליך אשר לכשעצמו מהווה סיוע בתהליכי האנטי אייג'ינג שהרי ביצוע השלה מבוקרת של תאי עור על מנת להאיץ ולהגביר ייצור תאים חדשים.

כל החומרים והתרכובות אושרו על ידי משרד הבריאות, עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובתנאי התקינה - ISO2.

הזמנת תור דרושים הצטרפו אלינו